עלינו
אנו פועלים כל העת לשפר את שביעות הרצון של האורחים שלנו, וליצור עבורם חווית אירוח מוקפדת, מיוחדת ובלתי נשכחת

אודות מלונות לאונרדו

מלונות לאונרדו מרכז אירופה, שבסיסה בברלין, אחראית על מגוון המלונות בגרמניה, אוסטריה, שוויץ, פולין, צ'כיה, הונגריה, ספרד ואיטליה. עם פעילות ב-10 המדינות ו-47 יעדים, הרשימה כוללת 108 מלונות עם 17,000+ חדרים. משפחת המותג מורכבת ממלונות לאונרדו, מלונות לאונרדו רויאל, מלונות לאונרדו בוטיק ומלונות NYX. המלונות שוכנים במיקום מרכזי וידועים בסטנדרטים גבוהים של איכות ושירות, כמו גם בעיצוב פנים מסוגנן וכשרונות קולינריים ואמנותיים מקומיים.

בכל מלונות לאונרדו האורחים, רצונותיהם וצרכיהם האישיים עומדים במרכז תשומת הלב – והצוות מחוייב להתחשב ולהקשיב לכל הפרטים הקטנים שהופכים את השהות של האורחים לכל כך מיוחדת. ערך זה תמיד עיצב את תדמית החברה שלנו וימשיך להיות מרכזי בחזון שלנו גם בהמשך. כאן כולם יכולים להירגע ולהרגיש בנוח, לא משנה אם מטרת המסע שלהם היא עסקים או פנאי.

מלונות לאונרדו מרכז אירופה היא חלק מקבוצת מלונות פתאל, שנוסדה בשנת 1998 על ידי דוד פתאל. החברה מאופיינת בצמיחה דינמית, ומפעילה 294 בתי מלון עם 52,000+ חדרים ב-132 יעדים ו-20 מדינות מופעלים באירופה ובישראל. תיק המותגים כולל: מלונות לאונרדו, מלונות לאונרדו רויאל, מלונות לאונרדו בוטיק, מלונות NYX של מלונות לאונרדו ומלונות הרודס. קבוצת המלונות הישראלית נסחרת בבורסה לניירות ערך בתל אביב. www.leonardo-hotels.com

החזון שלנו

להיות הבחירה הראשונה עבור כל מי שמעריך אירוח אמיתי.

המשימה שלנו

השאיפה שלנו הוא לכבוש את לבם של אורחינו ולרגש אותם כל פעם מחדש. אנו עושים זאת במתן שירות יוצא דופן, יצירת חוויות בלתי נשכחות ושיפור מתמיד של רמת האירוח.

יותר מ-294 מלונות ב-
מעל 132 יעדים
עובדות חשובות
אירופה
  • 160+ בתי מלון
  • 85+ יעדים
  • 15 מדינות
  • 30,000+ חדרים
  • 800+ חדרי ישיבות
  • 6 מותגים בקטגוריית סופריור 3-4 כוכבים
אירופה וישראל
  • 294+ בתי מלון
  • 21+ מדינות
  • 132+ יעדים
  • 52,000+ חדרים

מותגי מלון

מלונות לאונרדו
מלונות לאונרדו מברכים בחום תיירים, אנשי עסקים, זוגות שמגיעים לסוף שבוע ומשתתפי כנסים שרוצים להפיק את המרב מהשהייה שלהם. מלונות לאונרדו, הממוקמים תמיד בנוחות, הם בסיס מושלם לחקור את הסביבה ולראות את הטוב ביותר שיש לכל עיר, עיירה או אזור להציע. חללי הפנים תמיד ייחודיים, תוססים ורעננים עם שפע של קסם וכשרון מקומי, והחדרים מעוצבים עם נוחות מקסימלית שתספק לכם תחושת בית חמה ומפנקת.
Leonardo Royal Hotel Munich - LobbyLeonardo Royal Hotel Munich - Lobby

הסיפור של פתאל

מלונות לאונרדו נמצאים כל העת במגמת התרחבות, ומגשימים את החזון והמחויבות העמוקה של דוד פתאל, מייסד ומנכ"ל מלונות פתאל, ושל דניאל רוג'ר, מנכ"ל מלונות לאונרדו.

דוד פתאל נולד בשנת 1957 בחיפה, ישראל וסיים לימודי ניהול, סוציולוגיה ופדגוגיה באוניברסיטת חיפה. כמו כן, למד בבית הספר תדמור לניהול מלונאות בהרצליה והשתתף במספר קורסים של אוניברסיטת קורנל בניו יורק, ארה"ב. את הקריירה המקצועית שלו בענף המלונאות החל בגיל 27 כשמונה למנכ"ל מלונות דן אכדיה היוקרתיים בהרצליה. לאחר מספר תפקידי ניהול, בשנת 1996 קיבל דוד פתאל את הניהול של אפריקה ישראל מלונות ונופש בע"מ, חברה בת של אפריקה ישראל השקעות. הודות למנהיגותו הושק בהצלחה בשוק הישראלי רעיון הזיכיון של מותג המלונות הבינלאומי הולידיי אין. בשנת 1998 פתח דוד פתאל עסק משלו, חברת ניהול מלונות פתאל ופתח את המלון הראשון של הרשת, מלון לה מרידיאן אילת. בשנת 2005 מלונות פתאל ביצעה פרויקט הרחבה של תיק המלונות שלה תוך השקעה בנכסים הממוקמים באירופה: מלונות לאונרדו נוסדה כחטיבה האירופית של מלונות פתאל. כיום, רשת המלונות מתהדרת ביותר מ-150 נכסים בבלגיה, גרמניה, אוסטריה, שוויץ, הונגריה, הולנד, בריטניה, ספרד, איטליה, צ'כיה ופולין. מלונות לאונרדו ימשיכו להתרחב תוך התמקדות בנכסי מלונות בגרמניה ובערים ובירות חשובות אחרות באירופה.
דניאל רוג'ר למד ניהול מלונות בגרמניה ובשווייץ. לאחר קבלת התואר קיבל על עצמו מספר תפקידי ניהול בבתי מלון גרמניים שונים. בין השנים 2002-2005 מונה דניאל רוג'ר למנהל כללי של רשת מלונות בצ'כיה. מאז פברואר 2006 הוא מוביל בהצלחה את החטיבה האירופית של מלונות לאונרדו מרשת פתאל.

הנהלה

המטה המרכזי של מלונות לאונרדו ממוקם בברלין, גרמניה. מכאן מחלקות הכספים, משאבי האנוש, המכירות ושיווק, ניהול הפרויקטים ומחלקת הכנסות ומסחר אלקטרוני מתאמות ביעילות את כל הפעולות ברחבי מרכז אירופה בכל יום.

יורם ביטון - מנהל מלונות לאונרדו במרכז אירופה
יאן הרינגה - סגן נשיא פיתוח / חדשנות / ניהול פרויקטים
Marton Langer - מנהל ניהול הכנסות
סנדרה דרהר - סגנית נשיא מכירות ושיווק
עומר ג'מיל - סגן נשיא רכש
אנקה מאס - מנהלת משאבי אנוש
דן עוגן - Chief Digital Officer Europe
תמר כהן - יועצת משפטית
מולי כץ - Chief Financial Officer Central Europe